
- В наявності
- Код: 588411
Ноутбук HP 15-fc0316ru (D06H4EA) Gray
28 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте комп’ютери, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань.
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах
Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision та мікрофонам з приглушенням фонового шуму.
Ваша запорука продуктивності на цілий день
Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій ємності сховища та швидкому бездротовому з’єднанню.
Екологічна і перспективна конструкція
Продуманий дизайн, містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold та сертифікат ENERGY STAR.
Потужний і тонкий ноутбук, що впорається з повсякденними задачами.
Процесор AMD Ryzen
Ви будете вражені продуктивністю цього дійсно потужного ноутбука. Нова революційна архітектура забезпечує ефективну обробку даних у кілька потоків, відеокарта Vega не боїться навіть дуже ресурсомісткої графіки, а батарея надзвичайно довго працює в автономному режимі.
Графічне ядро AMD Radeon
Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | 15 |
| Частота процесору | 2,8 — 4,3 ГГц |
- Ціна: 28 999 ₴



