
- В наявності
- Код: 429336
Стабілізатор напруги Njoy Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR
3 899 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
Високоефективний тороїдальний трансформатор
Підходить для побутової техніки, ІТ та офісного обладнання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перешкод | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц/60 Гц |
| Вихідна частота | 50 Гц/60 Гц |
| Вихідна напруга | 230 В±8% |
| Вихідні роз'єми | клеми |
| Діапазон вхідної напруги | 150-270 В |
| Дисплей | Да |
| Для побутової техніки | Да |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Захист від високовольтних імпульсів | Да |
| Захист від перегрівання | Немає |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної напруги | Да |
| Захист від зниженої напруги | Да |
| Індикація | Да |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 1800 |
| Потужність повна, ВА | 3000 |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90% |
| Помилка стабілізації | 8% |
| Розміри виробу, мм | 307 х 268 х 215 мм |
| Ручка для перенесення | Да |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип під'єднання стабілізатора | вилка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 899 ₴







