
- Немає в наявності
- Код: 486614
Жорсткий диск HDD SATA 2TB WD Caviar AV-GP 64MB (WD20EURX) Refurbished
2 194 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished – восстановленный товар. Часто товар возвращается изготовителю по разным причинам: возврат от покупателя, предпродажные повреждения товара или упаковки, списание залежавшихся остатков, повреждения при транспортировке. По возвращении такой товар тестируют, ремонтируют, обновляют до заводских настроек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Додаткова інформація | технологія IntelliSeek дає змогу знизити шум і вібрацію, що призводять до пошкоджень |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | 4.4 Вт |
| Робоча температура | от 0°C до 60°C |
| Серія | Caviar AV-GP |
- Ціна: 2 194 ₴

