
- Немає в наявності
- Код: 142061
Жорсткий диск HDD SATA 500GB WD AV-GP 32MB (WD5000AUDX) Refurbished
624 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished – восстановленный товар. Часто товар возвращается изготовителю по разным причинам: возврат от покупателя, предпродажные повреждения товара или упаковки, списание залежавшихся остатков, повреждения при транспортировке. По возвращении такой товар тестируют, ремонтируют, обновляют до заводских настроек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм буфера | 2 MB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Стан | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | до 3.7 Вт |
| Робоча температура | от 0°C до 60°C |
| Серія | WD AV |
| Швидкість обертання | IntelliPower |
- Ціна: 624 ₴

