
- В наявності
- Код: 553812
Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H (1WH93UAC64DH) Lunar White
106 988 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність для складних задач
GIGABYTE AERO Copilot+ X16 1WH оснащений інноваційним процесором AMD Ryzen AI 7 350 з підтримкою ШІ та 16 потоками, що забезпечує високу обчислювальну потужність. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU з 8 ГБ GDDR7 пам’яті підтримує найновіші графічні технології, зокрема трасування променів та апаратне прискорення для генеративного AI. Така конфігурація ідеально підходить для 3D-моделювання, відеомонтажу, геймдизайну та глибокої аналітики.
Дисплей з точністю для професіоналів
16-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 2560x1600 (QHD+) і частотою 165 Гц передає 100% sRGB, має сертифікацію Pantone і підтримує технологію Low Blue Light від TUV Rheinland. Він не тільки гарантує плавність картинки та точну кольоропередачу, а й захищає очі під час тривалої роботи. Завдяки співвідношенню сторін 16:10 ви отримаєте більше робочого простору на екрані.
Інтелектуальні функції, пам’ять і розширення
32 ГБ DDR5-5600 МГц оперативної пам’яті й надшвидкий SSD на 1 ТБ забезпечують миттєвий запуск проєктів і роботу без затримок. Підтримка Copilot+ у Windows 11 відкриває доступ до AI-функцій, які оптимізують щоденні задачі. Надійне підключення забезпечують порти USB 3.2, USB4, HDMI 2.1 та RJ-45. Вбудована FHD+IR-камера, Dolby Atmos і TPM-захист доповнюють ноутбук як надійний інструмент для роботи та творчості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7350 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Габарити (ШхГхВ) | 355х250.7х19.99 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Aero |
| Частота процесору | 2,0-5,0 ГГц |
- Ціна: 106 988 ₴










