
- В наявності
- Код: 554607
Фен Philips BHD839/00
8 499 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний BLDC двигун: швидке сушіння за 3 хвилини або менше
Сушіть волосся за кілька хвилин за допомогою нашого найпотужнішого високошвидкісного фена. Найсучасніший безщітковий двигун постійного струму, що робить 110 000 обертів на хвилину, забезпечує ефективне сушіння повітрям зі швидкістю 228 км (141 миля) на годину, для того щоб ви максимально швидко робили свої найкращі укладки!
ThermoShield Advanced: захист волосся від пошкоджень
Технологія ThermoShield Advanced подбає про захист вашого волосся від теплових пошкоджень і збереже до 100% його природної сили. Датчики розроблені для визначення температури навколо до 200 разів на секунду й подальшого регулювання температури сушіння, щоб зберегти ваше волосся від пересушування.
Технологія Dual Aistream: максимально блискуче та менш заплутане волосся
Насолоджуйтеся гладеньким блискучим волоссям завдяки надстабільній роботі технології Dual Aistream (подвійного повітряного потоку), яка вбирає повітря з двох вхідних отворів одночасно, а потім конденсує їх в один потужний потік повітря. 94% користувачів стверджують, що їхнє волосся стає гладеньким після використання фена Philips серії 8000.
Наш найлегший високошвидкісний фен: 395 г
Наш найлегший високошвидкісний фен важить лише 395 г, це лише трохи більше, ніж банка газованої води! Завдяки своїй компактності його зручно використовувати, зберігати та брати із собою навіть під час подорожі.
Додатковий догляд за шкірою голови та тонким волоссям
Подбайте про шкіру голови та тонке волосся за допомогою спеціально запрограмованого Лагідного режиму сушіння. 97% користувачів погоджуються, що фен дійсно підходить для того, щоб м’яко й ніжно піклуватися про шкіру голови.
Іонізація: негативні та водні іони
Волосся стає м’яким, еластичним і здоровим на вигляд від коренів до кінчиків завдяки функція іонізації. Фен вивільняє до 200 мільйонів негативних іонів і іонів води, щоб підсилити блиск та наповненість вологою вашого волосся до 58%.
Просте обслуговування завдяки режиму автоочищення
Захистити та почистити цей фен від пилу дуже легко. Просто ввімкніть режим автоочищення, а лопаті вентилятора фена зроблять усе інше, змінивши напрямок обертання, щоб очистити фільтр від пилу.
Споживає до 50% менше енергії
Фен для волосся Philips серії 8000 споживає на 50% менше енергії, але забезпечує найпотужніше сушіння з усіх високошвидкісних фенів Philips. Сушіть волосся з меншим використанням електроенергії та меншим впливом на довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.395 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | фен, магнітна насадка-концентратор 8 мм, інструкція |
| Дисплей | Немає |
| Дорожній | Да |
| Інші насадки | Немає |
| Інше | захист від перегрівання |
| Використовувані технології | ThermoShield Advanced, Dual Aistream |
| Професійний | Ні |
| Тип двигуна | безщітковий (BLDC) |
- Ціна: 8 499 ₴





