
- Немає в наявності
- Код: 520937
Фен Shark SpeedStyle 3-in-1 for Straight & Wavy Hair HD333EU
7 968 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока швидкість, нереальний блиск та ніяких теплових пошкоджень – все це ви отримаєте з потужним багатофункціональним феном Shark SpeedStyle HD333EU. Він допоможе досягти глянсових локонів за лічені хвилини, волосся швидко сохне, прямі пасма стає гладким, а кучеряві — чітким і відполірованим, тому фен сумісний з усіма типами волосся.
- Потужність 1700 Вт
- для всіх типів волосся
- швидке сушіння без пошкоджень
- інтелектуальне розпізнавання насадок
- концентратор для фіксації та стійкості
- щітка для об’єму та укладання
- насадка для глянсового блиску
- 3 режими температури та потоку повітря
- режим холодного продування
- вимірює температуру 1000 разів на секунду
- фіксований діапазон 110-150 °C
- вбудований іонізатор
Інтелектуальне розпізнавання насадок
Фен Shark SpeedStyle інтелектуально відрегулює температуру та параметри повітряного потоку для м’яких пасмів без пухнастості, які зберігатимуть блиск навіть наступного дня. Кожне налаштування автоматично оптимізується, але ви також можете вручну перемикатися між 3 опціями температури та потоку повітря, щоб створювати улюблені зачіски або експериментувати з різними укладаннями. Не забудьте про режим холодного продування в кінці, щоб зафіксувати волосся та вберегти його від пошкоджень.
Жодних теплових пошкоджень
Вам не потрібне надмірне нагрівання, щоб створити приголомшливі зачіски, які довго тримаються. Shark SpeedStyle вимірює та регулює температуру 1000 разів на секунду, не виходячи за діапазон від 110°C до 150°C, тому не завдає теплових пошкоджень. Можете не хвилюватися про ламкість, тьмяність і втрату блиску.
Вбудований іонізатор
Під час сушіння волосся виробляються позитивно заряджені іони, які провокують пушіння та електризацію. Іонізатор в той же час створює негативно заряджені, щоб нейтралізувати негативний вплив, тоді ваші пасма залишатимуться гладкими та шовковистими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.77 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | основний блок; турбоконцентратор; фінішний інструмент RapidGloss; щітка QuickSmooth; чохол для зберігання (тканина). |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | фінішний інструмент RapidGloss, щітка QuickSmooth |
| Використовувані технології | IQ Technology; Intelligent Stylers. |
| Професійний | Ні |
- Ціна: 7 968 ₴









