
- Немає в наявності
- Код: 545364
Фен Shark SpeedStyle Pro 5-in-1 Hair Dryer System HD752EU
7 968 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Shark розроблено для високої ефективності та відсутності теплових пошкоджень для всіх типів волосся. Висока ефективність: високошвидкісний повітряний потік забезпечує укладку від вологого до сухого волосся без пошкодження від тепла. Досягніть бездоганного сушіння феном салонної якості, чітких завитків і блискучого блиску вдома. Високошвидкісний повітряний потік становить 0-160 км/год
Режим захисту шкіри голови: активуйте, щоб миттєво знизити температуру повітря до оптимально безпечного рівня для комфорту шкіри голови та висихання коренів. Призначений для захисту нового волосся від перегріву. Розроблено спільно з дерматологами. Схвалено стилістами
Відсутність теплового пошкодження: SpeedStyle Pro вимірює та регулює температуру 1000 разів на секунду, ніколи не перевищуючи 110°C
Вбудована іонізуюча технологія для гладенького, здорового вигляду волосся
IQ Speed Styling & Drying Suite: SpeedStyle Pro автоматично регулює налаштування для кожного аксесуара відповідно до ідеальної температури та потоку повітря, щоб сушити та укладати без пошкоджень від тепла. Включає 4 налаштування тепла та 3 налаштування потоку повітря, Cool Shot та захист шкіри голови
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | засіб для оброблення, щітка, турбоконцентратор, дифузор |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | насадка щітка |
| Використовувані технології | - |
| Професійний | Ні |
- Ціна: 7 968 ₴










