
- Немає в наявності
- Код: 571647
Фен Shark SpeedStyle Pro 3-in-1 HD731EU
7 968 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо фен Shark SpeedStyle Pro для прямого та хвилястого волосся.
Розроблений для високої продуктивності без термічного пошкодження. Має функцію захисту шкіри голови, яка захищає нове волосся від надмірного нагрівання.
Висока продуктивність: високошвидкісний потік повітря дозволяє укладати волосся від вологого до сухого, без термічного пошкодження. Отримайте бездоганну, салонну укладку і сильний блиск волосся в домашніх умовах. Високошвидкісний потік повітря розвиває швидкість від 0 до 160 км/год менш ніж за секунду.
Режим захисту шкіри голови: активується для миттєвого зниження температури повітря до оптимального безпечного рівня для комфорту шкіри голови та сушіння коренів. Призначений для захисту вашого нового волосся від надмірної теплової дії. Розроблено спільно з дерматологами. Схвалено стилістами.
Не пошкоджує волосся: SpeedStyle Pro вимірює та регулює температуру 1000 разів на секунду, ніколи не перевищуючи 110°C.
Створено для зменшення пухнастості: вбудована іонізуюча технологія для гладенького, здорового волосся.
Турбо-концентратор для створення гладеньких, стильних укладок без пошкодження волосся, концентратор оснащений насадкою, що обертається на 360° - встановіть її під потрібним кутом для легкої, контрольованої укладки.
Щітка QuickSmooth: ваша відповідь для об’ємних, гладеньких укладок - сушіння, надання об’єму та гладкості одним рухом. Ця щітка має комбінацію щетинок, що надають об’єм і розгладжують волосся, для фіксації, розгладження і надання йому блиску.
Насадка FrizzFighter дозволить вам контролювати укладання навіть найбільш неслухняного волосся. Аксесуар автоматично підтягує волосся, захоплює дрібні прядки й пригладжує їх за допомогою технології Coanda Airflow. Два потоки повітря забирають статику, згладжують пухнастість і залишають зачіску гладенькою. Волосся має більш акуратний і дорогий вигляд з будь-якою довжиною чи структурою.
Інтелектуальний набір для швидкої укладки та сушіння: SpeedStyle Pro автоматично регулює налаштування кожного аксесуара до ідеальної температури та потоку повітря, щоб сушити та укладати волосся без термічного пошкодження. Включає три налаштування температури та три налаштування повітряного потоку, обдув холодним повітрям та функцію захисту шкіри голови.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | фен, насадки, інструкція |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | насадка щітка, насадка для створення блиску |
| Використовувані технології | Cool Shot |
| Нагрівальний елемент | кераміка |
| Професійний | Ні |
| Тип двигуна | безщітковий (BLDC) |
- Ціна: 7 968 ₴










