
- В наявності
- Код: 560502
Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Spellbound (PB7L0101RS)
11 498 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 забезпечує швидкісне 5G-з’єднання – безперервно переглядай трансляції, грай у хмарні ігри й швидко завантажуй файли.
Яскравіші кольори
Насичені кольори, неймовірна деталізація та бездоганна контрастність на 6.67-дюймовому дисплеї AMOLED, який став у 2.8 раза яскравіший завдяки стандарту HDR10+ (до 4500 ніт) – користуйся телефоном на вулиці без обмежень.
Максимальна плавність
Перегляд без ривків, оптимізовані ігри та плавне перемикання між додатками із частотою оновлення екрана 120 Гц забезпечує максимально комфортний досвід користування.
Відчувай звук сповна
Насолоджуйся глибшим, багатовимірним звучанням із технологією Dolby Atmos. Об’ємніше й чіткіше звучання під час перегляду трансляцій і фільмів та прослуховування музики – більше деталей, більше емоцій.
Заряджайся швидше
Батарея із ємністю 5200 мА/год забезпечує до 41 години використання – ідеально для перегляду трансляцій, ігор та інших розваг. Заряджайся зі швидкістю світла. Заряджай смартфон на години користування всього за кілька хвилин завдяки заряджанню TurboPower 30.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.21x74.74x7.87 мм |
| Захист від пилу та вологи | IP69K |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комбінований слот | Да |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | чехол |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Оперативна пам' ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Motorola Moto G86 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Да |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Колір | Темно-синій |
| Частота процесору | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
- Ціна: 11 498 ₴










