
- В наявності
- Код: 541196
Смартфон Samsung Galaxy S25 12/512GB Silver Shadow (SM-S931BZSHEUC)
45 994 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний. Надійний
Легка алюмінієва рамка Galaxy S25 достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де.
Персональні плани та звіти протягом дня
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.
Студія звукозапису, що завжде під рукою
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.
Ваш персональний тренер
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.
Персональні дані під надійним захистом
Personal Data Engine об’єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Фільтри, створені саме для вас
Додайте світлинам оригінальності завдяки персональним фільтрам. Galaxy AI проаналізує ваше улюблене фото й створить фільтр, який передасть атмосферу сцену. Використовуйте його одразу або налаштуйте під свій настрій, змінюючи насиченість, яскравість та інші параметри.
Створення хайлайтс стало ще простішим
Створюйте відеоролики максимально легко – просто об’єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити.
Процесор, спеціально розроблений для Galaxy
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.
Неперевершений час автономної роботи
Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25 значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25+, Samsung Galaxy S25 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11ru) |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Габарити (ВхШхГ) | 146.9х70.5х7.2 мм |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Комбінований слот | немає |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Навігація | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | Немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Оперативна пам' ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Samsung Galaxy S25 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Да |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота процесору | 2x4.32 ГГц + 6x3.53 ГГц |
- Ціна: 45 994 ₴










