
- В наявності
- Код: 384358
Жорсткий диск HDD SATA 1TB Toshiba MQ04AB 5400rpm 128MB (MQ04ABF100)
4 233 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Емкий 2.5" накопитель HDD Seagate объемом 1 ТБ, скоростью вращения шпинделя 5400 об/мин и кэшем 128 МБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 100 х 70 x 7 мм |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | 1.65 Вт |
| Серія | MQ04AB |
- Ціна: 4 233 ₴

