
- В наявності
- Код: 570951
Ноутбук HP 15-fd1152ru (C78T1EA) Silver
31 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP Laptop 15
Ноутбук, який відповідає сучасним екологічним стандартам і створений для впевненого виконання щоденних завдань. Технології HP забезпечують надійність, продуктивність і потужність, завдяки яким список справ швидко перетворюється на список досягнень.
Завжди на зв’язку — для роботи й спілкування
Будьте готові до спільної роботи з вебкамерою HP True Vision, оснащеною шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та системою придушення шуму для чіткого звучання в будь-яких умовах.
Готовий до викликів кожного дня
Процесор Intel, просторий накопичувач, висока швидкість з’єднання та великий обсяг оперативної пам’яті — усе, що потрібно для роботи, навчання чи розваг без затримок.
Потужність і відповідальність
Сертифікати EPEAT Gold та ENERGY STAR підтверджують енергоефективність пристрою, а 15,6-дюймовий дисплей забезпечує якісне зображення — для комфортної роботи та перегляду контенту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Graphics |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Серія | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| Кардридер | немає |
| USB4 | немає |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| LAN (RJ-45) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| Частота процесору | 1,4-5,0 ГГц |
| Виробник процесора | Intel |
| Сенсорний екран | немає |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
- Ціна: 31 999 ₴






