
- В наявності
- Код: 235767
Прилад для укладання волосся Magio MG-670
329 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щипці для завивання волосся Magio MG-670 — прекрасний помічник, з ними можна зробити веселі, пустотливі, сексуальні та пружні кучерики. Ви можете безмежно експериментувати, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців.
Ця модель обладнана затискачем для фіксації локона, що дає певну зручність і безпеку. Ці щипці зручні у використанні, вони рекомендовані для самостійного використання в стінах рідного дому, чого не можна сказати про інші підкатегорії. Щадна керамічна поверхня нагрівається швидко та рівномірно, а тому набагато дбайливіше впливає на поверхню вашого волосся.
Потужність приладу — 32 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. Щипці з діаметром 25 мм дадуть нагоду створити великі, але добре підкручені локони, а також знайти супероб'єм біля коріння. Підставка надає додаткової зручності під час використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 25 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | немає |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Робоча температура | 180 °C |
| Функція автовимкнення | немає |
- Ціна: 329 ₴



