
- В наявності
- Код: 337146
Прилад для укладання волосся Magio MG-703
449 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка для завивання волосся MG-703 — прекрасний помічник, за допомогою якого можна зробити веселі, пустотливі, сексуальні та пружні кучерики. Ви можете безмежно експериментувати, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, має гарний вигляд, є красивою та доречною. Щадна двошарова керамічна поверхня нагрівається швидко та рівномірно, а тому набагато дбайливіше впливає на поверхню вашого волосся й гарантує гладке ковзання без тертя. Потужність приладу — 30 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. Завдяки конічній формі плойки (O 13-19 мм) можна моделювати локони та хвилі різного типів: від тугих завитків до великих кучерів, природних локонів і хвиль. Швидко, просто й без сплутування. Надайте об’єму своєму волоссю, створюючи різні кучері та локони.
Нагрівання до 200 °C дає змогу укласти навіть густе волосся, мінімізуючи пошкодження волосся. Індикатор готовності до роботи — значок температури перестає блимати, коли щипці для завивки нагрілися й готові до використання. Підставка надає додаткової зручності під час використання. Адже коли вона є, рука автоматично кладе на неї плойку, не доводиться шукати місце, куди її покласти. Час роботи плойки на волоссі обмежено отриманням бажаного локона, а не тим, куди її поставити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 300 сек |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | Немає |
| Діаметр | 13 – 19 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | немає |
| Затискач локона | немає |
| Наявність додаткових насадок | немає |
| Насадки у комплекті | Немає |
| Рукавичка/Термокилимок | Немає |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Робоча температура | 200 °C |
| Функція автовимкнення | немає |
- Ціна: 449 ₴



