
- В наявності
- Код: 591895
Жорсткий диск HDD SATA 4TB WD Red Plus 5400rpm 128MB (WD40EFZZ)
10 803 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накопители WD Red Plus предназначены для работы в системах NAS предприятий малого и среднего бизнеса и для использования в домашних офисах. Они идеально подходят для архивирования данных и предоставления общего доступа к ним, а также модернизации массива RAID в системах, использующих ZFS и другие файловые системы. Созданные и протестированные для использования в системах NAS с 8 отсеками эти накопители обеспечивают универсальность и гибкость. Вы можете не сомневаться в надежности хранения на них важных персональных и рабочих файлов, а также предоставлении доступа к ним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи на відмову | 100000 000 годин |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Додаткова інформація | обладнані засобами контролю усунення помилок у масивах RAID |
| Ємність накопичувача | 4000 |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.9 Вт |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | 4.5 Вт |
| Робоча температура | от 0°C до 65°C |
| Серія | WD Red Plus |
| Швидкість передавання даних | 180 Мб/с |
| Удароміцність | у робочому стані: 70 Gs/під час зберігання: 250 Gs |
- Ціна: 10 803 ₴

