
- В наявності
- Код: 578171
Ноутбук HP 15-fc0247ru (C79J0EA) Blue
22 497 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний та міцний ноутбук HP Laptop 15 працює на основі надійного процесора AMD Ryzen. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності.
Швидка оперативна пам’ять LPDDR5 та високопродуктивний твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу в багатозадачному режимі – завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди.
Вбудована HD True Vision веб-камера з мікрофоном із шумозаглушенням робить ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук.
З антибліковим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір.
Безшумна клавіатура з українською розкладкою та цифровим блоком сприятиме швидкому та зручному наброу тексту.
Ноутбук оснащений двома портами USB-A, портами HDMI та USB Type-C – підключайте до нього усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з’єднання з мережею та іншими пристроями та здійснювати швидкий обмін даними.
З ноутбуком HP Laptop 15 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 10,5 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | 15 |
| Частота процесору | 2,4 – 4,1 ГГц |
- Ціна: 22 497 ₴




