
- В наявності
- Код: 578185
Ноутбук HP 15-fc0270ru (C79XBEA) Silver
22 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP Laptop 15
Комп’ютери, створені з турботою про довкілля.
Ноутбуки HP об’єднують передові технології, потужну продуктивність і надійність, допомагаючи перетворити ваші завдання на досягнення.
Завжди на зв'язку – за вашими правилами
Забезпечте чіткий звук і якісне зображення завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із технологією шумозаглушення.
Продуктивність, що тримається весь день
Надійний процесор AMD, тривала автономна робота, просторе сховище та стабільне швидкісне підключення допоможуть вам залишатися ефективними без перерв.
Відповідальний вибір для майбутнього
Ноутбук має екологічно свідомий дизайн із використанням переробленого пластику, а також сертифікати EPEAT Gold та ENERGY STAR, що підтверджують його енергоефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | 15 |
| Частота процесору | 2,4 – 4,1 ГГц |
- Ціна: 22 999 ₴





