
- В наявності
- Код: 512886
Фен Xiaomi Enchen Air 2 Plus
1 199 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Xiaomi Enchen Air-2 c іонізацією - фен для волосся. Завдяки потужному потоку повітря, висушити волосся тепер не відніме багато часу. Пристрій оснащений іонізатором потоку повітря. Об’ємний потік іонізованого повітря замикає вологу всередині волосся і робить його блискучим і шовковистим, захищає від статичної електрики і запобігає посіченню кінчиків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | фен, насадка концентратор, інструкція |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | Немає |
| Інше | захист від перегрівання |
| Використовувані технології | - |
| Нагрівальний елемент | метал |
| Професійний | Ні |
| Тип двигуна | змінний струм (AC) |
- Ціна: 1 199 ₴








