
- В наявності
- Код: 576670
Смартфон Motorola Moto G06 Power 4/256GB Laurel Oak (PBA00001UA)
6 498 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергія на кожен день
Величезний акумулятор 7000 мАг дозволить вам вирушати в поїздки, працювати та насолоджуватися розвагами без зайвих думок про підзарядку
Щоразу висока якість
Робіть деталізовані фото з основним сенсором 50 МП та технологією Quad Pixel для якіснішої зйомки за слабкого освітлення
Покращення на базі ШІ
Завдяки автоматичному розпізнаванню сцен та підбору оптимальних налаштувань Moto AI робить ваші знімки ідеальними
Потужність, що відповідає ритму життя
Легко справляйтеся з багатозадачністю за допомогою восьмиядерного процесора та додатковими 8 ГБ оперативної пам’яті завдяки RAM Boost.
Створений, щоб виділятися
Сучасний тонкий корпус, що зручно лежить у руці, робить Moto G06 Power елегантним та приємним у використанні
Великий екран, потужний звук
Оцініть 6,88" HD+ дисплей з насиченими кольорами та чітким зображенням у поєднанні з подвійними стереодинаміками та технологією Dolby Atmos, що створюють ефект повного занурення
Щоденний захист та надійність
З водовідштовхувальним покриттям IP64 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 33 ваш смартфон захищений від бризок, крапель і щоденних дрібних пошкоджень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.88 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Габарити (ВхШхГ) | 171.35x77.5x8.31 мм |
| Захист від пилу та вологи | IP64 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Комбінований слот | немає |
| Матеріал корпусу | пластик, шкіра |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | чехол |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Оперативна пам' ять | 4Гб |
| Основна камера | 50 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | Да |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТВ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 1640х720 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Motorola Moto G06 Power |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Да |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Немає |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип матриці | LCD |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесору | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
- Ціна: 6 498 ₴










