
- В наявності
- Код: 378403
Комутатор TP-Link TL-SG1210MPE
5 448 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для різних сценаріїв
TL-SG1210MPE повністю сумісний з пристроями PoE, такими як IP-камери, точки доступу, IP-телефони. Також він працює з дротовими пристроями без PoE, такими як ПК, принтери та IPTV.
8 портів PoE+ з бюджетом 123 Вт
для виконання безлічі завдань
Бюджет PoE складає 30 Вт на порт, а загальний бюджет – 123 Вт*, що відкриває широку низку можливостей для відеоспостереження, офісів, гуртожитків та малого бізнесу. Також TL?SG1210MPE повністю сумісний із IP?камерами, точками доступу, IP?телефонами, комп’ютерами, принтерами та не тільки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальна кількість портів | 11 шт. |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 10 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/да |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 123 Вт |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Гарантійний термін | 24 міска |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 9 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 1 |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 142 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 209 х 126 х 26 мм |
| Тип | настроюваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | стійкий |
- Ціна: 5 448 ₴







