
- Немає в наявності
- Код: 556206
Фен Mova Shine 10 Gold (AMSH10-GOLD)
1 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та високотехнологічний фен Dreame Mova Shine 10 створений спеціально для максимально якісного та дбайливого сушіння Вашого волосся. За допомогою технології іонізації волосся під час сушіння і двигуна з потужністю 110 000 об/хв, дозволяє упорядкувати Ваше волосся за лічені хвилини без ризику його пошкодити.
Особливості:
Сучасний та ергономічний дизайн
Потужний вбудований двигун зі швидкістю 110 000 об/хв
Передбачено захист NTC
Контроль температури від 30 до 80 градусів за Цельсієм
Надійна та міцна конструкція
Короткий натиск для перемикання режиму
Тривале натискання для подачі холодного повітря
Продумана конструкція
Завдяки продуманій конструкції фена, потік повітря ефективно розбивається на дрібніші, що призводить до рівномірнішого потоку повітря. Швидкість повітря зовнішнього припливу більша, а швидкість у центрі внутрішнього потоку розподіляється рівномірніше, що забезпечує відчуття м’якого повітря при комфортній температурі.
Оптимізація потоку повітря
Конструкція отвору повітря ефективно знижує рівень шуму, роблячи процес укладання волосся більш спокійним, а рівномірна швидкість потоку повітря забезпечує розподіл швидкості для більш дбайливого сушіння феном.
Декілька режимів сушіння для легкого повсякденного укладання
М’яко сушіть волосся і зменшуйте сухість та подразнення шкіри голови. М’який потік повітря, спеціально розроблений для безпечного та зручного процесу сушіння волосся, а легке перемикання та великий вибір функціоналу дозволить це зробити із ще більшим комфортом.
Іонізація волосся
Технологія іонізації волосся, вивільняє ефективні позитивні іони і негативні іони, знижує статичну електрику, закриває лусочки волосся, утримує вологу, завдяки чому волосся стає більш еластичним, гладким, не пушиться і не сплутується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.345 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | фен, концентратор |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | Немає |
| Інше | захист від перегрівання |
| Нагрівальний елемент | метал |
| Професійний | Ні |
| Тип двигуна | безщітковий (BLDC) |
- Ціна: 1 999 ₴










