
- В наявності
- Код: 534112
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/128GB Stellar Shadow (4894947047862)
6 798 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон TECNO SPARK 30 виконаний у незвичайному дизайні, вставка з крижаною текстурою в області блоку камер додає яскравого акценту. Є захист від пилу та бризок за стандартом IP64.
Дисплей та звук
Дисплей діагоналлю 6.78 дюйма виводить зображення з роздільною здатністю Full HD+, частота оновлення складає 90 Гц. Сенсор відрізняється покращеним розпізнаванням дотиків мокрими пальцями. Пікова яскравість екрану досягає 800 нит, дисплей використовує технології захисту зору, що підтверджено сертифікатом TUV Rheinland.
Стереодинаміки підтримують технологію Dolby Atmos. Аудіосистема відтворює звук зі збільшеною до 300% гучністю.
Продуктивність та автономність
Чіп MediaTek Helio G91 доповнено 8 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення до 16 ГБ у налаштуваннях. Смартфон добре підійде для геймінгу, обробки фотографій у редакторах та інших повсякденних завдань.
Батарея 5000 мА*год дозволяє користуватися пристроєм цілий день. Ресурс акумулятора – понад 1000 циклів заряду.
Камери
Основна 64 Мп камера з кільцевим спалахом робить якісні знімки при слабкому освітленні. Фронтальний модуль з роздільною здатністю 13 Мп також вміє знімати зі спалахом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G91 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Габарити (ВхШхГ) | 168x76.4x7.7 мм |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Захист від пилу та вологи | IP64 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Комбінований слот | Да |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | Немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Оперативна пам' ять | 8Гб |
| Основна камера | 64 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Tecno Spark 30 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Да |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Немає |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | Да |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесору | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
- Ціна: 6 798 ₴

