
- В наявності
- Код: 598921
Смартфон Oppo A6K 4/256GB (CPH2891) Crystal Blue
8 998 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плавніше. Яскравіше. Краще.
Насолоджуйтеся вражаючою чіткістю та плавною анімацією на ультраяскравому дисплеї з частотою 120 Гц. Пікова яскравість забезпечує чудову видимість навіть під яскравим сонячним світлом.
Прощавай, розряджений акумулятор
Залишайтеся на зв’язку протягом усього дня — працюйте, грайте, дивіться стримінги та здійснюйте відеодзвінки. Неперевершена ємність і витривалість цієї батареї дозволяють виконувати все необхідне на одному заряді.
Ділись із легкістю
Не всі герої носять плащі, дехто просто має кабель. Підтримайте заряд телефону друзів на фестивалі або підзарядіть планшет колеги під час ділової зустрічі — без додаткового павербанка.
Продуктивність на максимумі
Створена для щоденного використання, Snapdragon 685 забезпечує швидший відгук, потужніший приріст продуктивності та більш плавну роботу для максимально комфортного користування.
Продуктивніше й швидше
Інтелектуальне розширення RAM перетворює невикористаний простір сховища на додаткову пам’ять. Додаткова віртуальна RAM дає телефону більше гнучкості для одночасного виконання багатьох завдань, прискорює перемикання між додатками та покращує їх утримання в пам’яті.
Плавна робота для впевненого керування
Асистент ШІ Підсилення гри 2.0 інтелектуально розподіляє потужність процесора, забезпечуючи плавний ігровий досвід навіть під час довгих, інтенсивних сесій за високих температур.
Позбудься лагів
Всередині приміщень, під землею або в русі, ШІ Покращення мережі 3.0 оптимізує вашу мережу для плавного ігрового процесу, чіткіших дзвінків та швидшої відповіді додатків — навіть у багатолюдних місцях, за слабкого сигналу або при швидких змінах мережі.
Вражаюча деталізація
50 МП ультрачітка камера фіксує кожну деталь з вражаючою ясністю — від широких пейзажів до крупних планів їжі, мистецтва чи природи.
Професійні портрети за мить
Портретний режим створює приголомшливі портрети з м’яким, ефектним фоном — ідеально для зйомки особливих моментів з професійною глибиною та деталізацією.
Природна краса, вдосконалена ШІ
ШІ Ретуш потретів підкреслює ваші природні риси, зберігаючи унікальний вигляд — із налаштуваннями, що дозволяють контролювати ступінь корекції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 209 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6100 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Швидке заряджання | немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.61x78.51x8.61 мм |
| Захист від пилу та вологи | IP64 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комбінований слот | Да |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | чехол |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Оперативна пам' ять | 4Гб |
| Основна камера | 50+0.08 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТВ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 1570х720 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Oppo A6K |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Да |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Немає |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесору | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
- Ціна: 8 998 ₴









