
- Немає в наявності
- Код: CS8C0EA
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) Silver
40 979 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Laptop 17 працює на основі надійного десятиядерного процесора Intel Core. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
Швидка оперативна пам’ять та високопродуктивний твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу в багатозадачному режимі – завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди.
Вбудована True Vision HD веб-камера з мікрофоном із шумозаглушенням робить ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук.
Технологія Flicker-free захистить ваш зір від шкідливого для очей мерехтіння, а з антибліковим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір.
Безшумна клавіатура з українською розкладкою та цифровим блоком сприятиме швидкому та зручному набору тексту.
Ноутбук оснащений двома портами USB-A, портами HDMI та USB Type-C – підключайте до нього усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з’єднання з мережею та іншими пристроями та здійснювати швидкий обмін даними.
З ноутбуком HP Laptop 17 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 10 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 41 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 17 |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 1,4 - 5,0 ГГц |
- Ціна: 40 979 ₴






