
- В наявності
- Код: 598997
Жорсткий диск HDD SATA 2TB Seagate Barracuda 7200rpm 64MB (ST2000DM001) Refurbished
5 362 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished – восстановленный товар. Часто товар возвращается изготовителю по разным причинам: возврат от покупателя, предпродажные повреждения товара или упаковки, списание залежавшихся остатков, повреждения при транспортировке. По возвращении такой товар тестируют, ремонтируют, обновляют до заводских настроек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Refurbished |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 626 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 26.11 мм |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | 5.9 Вт |
| Серія | BarraCuda |
| Середній час пошуку | 4,16 мс |
| Тип | HDD |
- Ціна: 5 362 ₴

