
- В наявності
- Код: 163437
Накопичувач HDD SATA 1.0Tb Toshiba 5700rpm 32MB (DT01ABA100V)
4 346 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 2 MB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5700 об/хв |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | до 5.7 Вт |
- Ціна: 4 346 ₴

