
- В наявності
- Код: 598104
Смартфон Samsung Galaxy A37 5G 6/128GB Awesome Charcoal (SM-A376BZABEUC)
18 997 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонка рамка. Глянцеве скляне покриття
Galaxy A37 5G вже тут – витончений та елегантний, із вишуканими деталями на передній і задній панелях. Стильний силует доповнює глянцеве скляне покриття, яке нагадує глазуровану кераміку. Таку красу неможливо не помітити. Унікальний дизайн камери Ambient Island об`єднує камери на задній панелі та створює ефект напівпрозорого скла, що одразу привертає погляди.
Відмінна водонепроникність із захистом класу IP68
Почніть свій день впевнено з Galaxy A37 5G. Завдяки захисту класу IP68 ваш телефон захищений від бруду та бризок, міцна рамка зберігає ваш Galaxy A37 5G чистим, а скло Corning Gorilla Glass Victus+ забезпечує міцність і стійкість до подряпин.
Готовий до 6 наступних оновлень ОС і безпеки
Забезпечте актуальність і безпеку вашого Galaxy A37 5G завдяки тривалій підтримці програмного забезпечення. Galaxy A37 5G підтримує до 6 оновлень ОС, тож ви можете відкрити для себе нові простіші способи творити, залишатися на зв`язку та працювати ефективніше завдяки злагодженій роботі функцій і сервісів. Крім того, ви отримуєте до 6 років оновлень безпеки, що допоможе надійно захистити ваші дані.
Три лінзи. Одна потужна камера
Тримаючи в руці Galaxy A37 5G, можна робити приголомшливі знімки. Завдяки ширококутній камері 50 МП, ультраширококутній камері 8 МП і макрокамері 5 МП на задній панелі – Galaxy A37 5G дозволяє знімати яскраві та чіткі фото та відео, якими можна ділитися у соцмережах. Фронтальна камера підтримує відео Super HDR, що робить кожен спогад живим і реалістичним.
Ідеальна чіткість. Навіть за слабкого освітлення
Оптимізована Нічна зйомка на Galaxy A37 5G дозволяє знімати в умовах слабкого освітлення. Ширококутна камера з розміром пікселя 1,0 мкм підтримує покращену обробку сигналів зображення (ISP) для створення колоритних відео з чіткішими деталями, навіть у темряві. Використовуйте Galaxy A37 5G, щоб швидко та легко покращувати деталі фотографій. Система основної камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо на портретних фото, а також автоматично покращує якість зображення шкіри, обличчя, волосся, трави тощо.
Зображення високої роздільної здатності на дисплеї 6,7"
Пориньте в захопливий візуальний світ на Galaxy A37 5G. Дисплей 6,7" FHD+ Super AMOLED має тонші рамки, що забезпечує зручний перегляд. Незалежно від того, чи ви транслюєте відео, граєте в ігри чи переглядаєте вебсторінки, зображення на вашому екрані залишається яскравим і чітким завдяки технології Vision Booster.
Одне заряджання на два дні роботи
Тримайте темп завдяки довговічному акумулятору Galaxy A37 5G ємністю 5 000 мА•год (стандартний показник). Насолоджуйтеся контентом, соцмережами чи іграми без необхідності заряджати телефон протягом 2 днів поспіль. А коли знадобиться швидко поповнити заряд, скористайтеся Надшвидким заряджанням 2.0 – до 60% заряду лише за 30 хв.
Висока продуктивність. Робота без затримок.
Galaxy A37 5G оснащений передовим восьмиядерним процесором, що забезпечує високу продуктивність упродовж дня. Відтворюйте, створюйте та редагуйте контент поступово, надійно та впевнено завдяки покращеній продуктивності ЦП та ГП до 12% і 19% відповідно порівняно з попередньою моделлю. Оновлена пам`ять LPDDR5X дає поштовх вашій багатозадачності, а Система охолодження запобігає нагріванню телефона, тож ви можете зберігати непохитність навіть у розпал динамічних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 1480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.1x77.9x7.4 мм |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Комбінований слот | немає |
| Матеріал корпусу | скло, пластик |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | Немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Оперативна пам' ять | 6 ГБ |
| Основна камера | 50+8+5 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Попередньо встановлена ОС | Android 16.0 |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Samsung Galaxy A37 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Да |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Колір | Темно-серий |
| Частота процесору | 4x2.75 ГГц + 4x2.0 ГГц |
- Ціна: 18 997 ₴









