
- В наявності
- Код: WM26654
Кронштейн OzoneHD WM26654
1 299 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OzoneHD WM26654 - настінний поворотний кронштейн для ТБ з діагоналлю від 26 до 65 дюймів та вагою до 30 кг. Забезпечує нахил (15°) та поворот (90°), регулюючи відстань від стіни від 80 до 360 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OzoneHD |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Відстань від стіни | 80 - 360 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 65" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400x400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
- Ціна: 1 299 ₴

