
- В наявності
- Код: 583442
Смартфон Motorola Moto Edge 70 12/512GB Bronze Green (PBA50046RS)
29 996 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно вишуканий
Завдяки товщині 5,99 мм та вазі 159 г смартфон здається невагомим у руці та не обтяжує кишеню протягом усього дня
Витонченість та міцність
Пристрій виготовлений з авіаційного алюмінію та скла Gorilla Glass 7i та відповідає вимогам військових стандартів щодо міцності; він елегантний, але одночасно стійкий до падінь, подряпин тощо.
Єдиний ультратонкий смартфон із трьома камерами на 50 Мп
Найкращі історії гідні найкращих камер. Завдяки ультрасучасному обладнанню, високій роздільній здатності 50 Мп кожного з трьох об’єктивів, потужним можливостям Moto AI і Pantone Validated Skintones смартфон Motorola Edge 70 дозволяє легко знімати під будь-яким ракурсом і перетворювати повсякденні моменти на незабутні спогади.
Ваша міні-студія портретів
Портретний режим дозволяє створювати портрети без особливих зусиль, але на професійному рівні, з природною глибиною та драматичними ефектами. Він пропонує шість рівнів розмиття, динамічний бок і три професійні об’єктиви.
Від панорамних знімків до найдрібніших деталей
Ширококутний об’єктив на 50 Мп дозволяє втілити найкреативніші ідеї без обмежень. Зйомка величних природних пейзажів та дрібних текстур однаково можлива завдяки широкому куту огляду 120° або функції Macro Vision для максимально наближених макрознімків на відстані до 3,5 см.
Неперевершені селфи щоразу. Або освітлення. Камера.
Робіть чудові селфі з високою роздільною здатністю за допомогою фронтальної камери 50 Мп і знімайте чудові відео в 4K, які відмінно підходять для соціальних мереж. Завдяки технології Quad Pixel, яка забезпечує в 4 рази кращу чутливість при слабкому освітленні, ви завжди виглядатимете краще.
ШІ, який працює для вас
Заощаджуйте час та відмовтеся від ведення нотаток вручну за допомогою moto AI. Миттєво записуйте думки, створюйте текстові версії та отримуйте короткий виклад за допомогою команди «Важливе»: підвищуйте продуктивність без зусиль.
Кінематографічні кольори в кожному кадрі
Пориньте в неймовірно реалістичні розваги завдяки нашому найчіткішому 6,67-дюймовому дисплею Super HD pOLED. Кожен кадр виглядає ще чіткішим, яскравішим і реалістичнішим, ніж будь-коли, завдяки технології HDR10+, яка забезпечує безмежну контрастність, Pantone Validation, що дозволяє передачу автентичних кольорів і тонів шкіри та збільшеної на 14% кількості пікселів, ніж у Full HD.
Надтонкий. Надпотужний. Нестримний
Модель Motorola Edge 70 доводить, що тонкий не рівнозначний менш функціональному. Смартфон працює швидше, графіка виглядає більш оптимізовано, а об’єм пам’яті достатньо для зберігання важливих файлів та втілення креативних ідей завдяки процесору Snapdragon 7 Gen 4, розширеним функціям ШІ, до 12 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції збільшення RAM13 та до 51
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 159 г |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротова зарядка | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Габарити (ВхШхГ) | 159x74x5.99 мм |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Кількість SIM-карток | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комбінований слот | немає |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | чехол |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Основна камера | 50+50 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Розблокування за обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Да |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Тип пристрою | Смарфтони |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Швидке заряджання | Да |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Матеріал корпусу | алюміній, силікон |
| Потужність заряджання | 68 Вт |
| Оперативна пам' ять | 12 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 16.0 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Motorola Moto Edge 70 |
| Тип матриці | P-OLED |
| Колір | Темно-зелений |
| Частота процесору | 2.8 ГГц |
- Ціна: 29 996 ₴





