
- В наявності
- Код: 574545
Фен Dreame Gusto G40 Titanium (AHG40A-TI)
8 998 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Dreame Gusto G40 SpaceGrey
Блискавичне сушіння волосся разом з феном Dreame Gusto G40. Технологія штучного інтелекту підбирає оптимальний рівень температури для вашого волосся та запобігає перегріванню. Потужний мотор, розумне розпізнавання насадок, стильний дизайн - і це далеко не всі принади сучасного фену Dreame Gusto.
Потужність 2000 Вт
Розумне розпізнавання насадок
Адаптація температури сушіння
Світлодіодна індикація температурного режиму
Функція іонізації
Динамічне регулювання температури для комфорту та ефективності
У режимі AI датчики наближення TOF динамічно регулюють температуру відповідно до відстані, забезпечуючи м’яке тепло біля шкіри голови для комфорту та сильніше тепло на відстані для швидкого та ефективного сушіння, а також покращеного захисту волосся та шкіри голови.
Візуальна підказка
Світлодіодне кільце синхронізує свій колір із поточною температурою, забезпечуючи візуальний зворотний зв’язок у режимі реального часу в режимі AI.
Збільшений двигун
Оснащений двигуном великого діаметра, що працює зі швидкістю 110 000 об/хв, та високопродуктивною системою потужністю 2000 Вт, Gusto генерує потужний потік повітря з широким покриттям, забезпечуючи в 1,5 раза швидше та ефективніше сушіння та укладання.
Найкращий у своїй справі
32-міліметровий збільшений двигун забезпечує концентрований потік повітря з винятковою швидкістю для надшвидкого сушіння.
Легке укладання з розпізнаванням насадки
Датчик Холла розпізнає кожну насадку та автоматично налаштовує оптимальну температуру та швидкість для кожної з них, щоб підвищити ефективність укладання.
Насадка-гребінець з широкими зубцями
Розплутує волосся під час сушіння, спеціально розроблена для кучерявого та неслухняного волосся.
Насадка-дифузор
Рівномірно розподіляє потік повітря для повних локонів без завивання.
Терморегулятор NTC
Контролює температуру повітряного потоку, щоб запобігти перегріву та захистити волосся.
Негативні іони піклуються про ваше волосся
Постійно вивільняючи 300 мільйонів негативних іонів, фен ефективно нейтралізує статичну електрику, розгладжує кучерявість, підсилює блиск і допомагає захистити волосся від пошкодження внаслідок нагрівання.
Контроль температури та швидкості
З трьома режимами швидкості та чотирма режимами температури, Dreame Gusto пропонує гнучкі можливості укладання для всіх типів волосся. Кнопка холодної фіксації забезпечує швидкий потік холодного повітря для закріплення зачіски та забезпечення тривалої фіксації.
Різні варіанти кольорів
Три шикарні варіанти кольорів, де технологія поєднується з позачасовим мистецтвом.
Подвійні фільтри
Внутрішня сітка з нержавіючої сталі фільтрує дрібне волосся та частинки; зовнішня сітка запобігає заплутуванню волосся.
Надійне керування
Гальванічне покриття забезпечує чіткий та рішучий відскок кнопок.
Неймовірна текстура
Поверхня пристрою ретельно відполірована для ніжного та гладкого покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.517 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | фен, концентратор, дифузор, овальна щітка для укладання, насадка-гребінь із широкими зубцями, посібник користувача |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | овальна щітка для укладання, насадка-гребінь із широкими зубцями. |
| Інше | захист від перегрівання |
| Професійний | Ні |
| Колір корпусу | Бронзовий |
- Ціна: 8 998 ₴









