
- В наявності
- Код: 587565
Фен Dreame Pilot (AHX01A)
17 997 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний фен з ШІ - ваш особистий помічник для сушіння волосся та догляду за волоссям. Завдяки розумному відстеженню температури та відстані до волосся, фен підтримує оптимальну температуру та захищає волосся та шкіру голови від перегріву.
Швидка сушка та розумний захист шкіри голови
Фен Pilot оснащений циклонним двигуном і забезпечує швидке та ефективне сушіння, активно захищає шкіру голови та волосся і робить пасма гладкими, об’ємними та здоровими.
Безщітковий двигун зі швидкістю обертання 150 000 об/хв
Витрата повітря 55 м3/год
Швидкість повітря 70 м/с.
Захист шкіри голови на базі ШІ
Технологія SmartSense дозволяє постійно відстежувати температуру та відстань до волосся та автоматично регулювати нагрівання, щоб підтримувати комфортну температуру, запобігаючи перегріву та захищаючи волосся та шкіру голови.
Індикатор температури
Світлодіодний індикатор змінює колір залежно від відстані. Це дозволяє відстежувати температуру повітряного потоку в реальному часі та запобігати перегріву.
Висока температура - червоний
Середня температура - помаранчевий
Низька температура - жовтий
Холодне повітря / відключення потоку - синій
Інтелектуальне управління доглядом за волоссям за допомогою програми
Підключення до мережі Wi-Fi дозволяє керувати розширеними налаштуваннями та всіма функціями Pilot прямо у додатку на смартфоні. Персональні рекомендації - поради спеціально для вашого типу волосся та переваг укладання, сформовані на основі ваших даних. Розумні сповіщення - відстежуйте актуальний стан пристрою та отримуйте повідомлення про обслуговування заздалегідь. Аналіз інформації про волосся від ШІ - пристрій запам’ятовує параметри використання та надає рекомендації на базі ШІ, щоб покращити догляд за волоссям.
Індивідуальні режими: дбайливий догляд на базі ШІ
Натисніть кнопку ШІ, щоб увімкнути індивідуальний розумний режим, який зберігає налаштування сушіння та догляду за волоссям для трьох різних користувачів.
VIP I безпечне та дбайливе сушіння для дітей та людей з чутливою шкірою голови завдяки низькій температурі та швидкості потоку повітря.
Функція VIP II
Середня температура при високій швидкості повітряного потоку для ефективного щоденного сушіння та захисту структури волосся.
Функція VIP III
Висока температура та швидкість потоку повітря для швидкого сушіння в умовах обмеженого часу.
Інтуїтивне керування за допомогою дисплея
Розумний дисплей показує актуальні значення режиму ШІ, температури та швидкості потоку повітря для точного та інтуїтивно зрозумілого керування. Простий інтерфейс дозволяє легко налаштувати кілька рівнів температури і швидкості потоку повітря, забезпечуючи професійний підхід, як у салоні краси.
Збереження налаштувань
Фен Pilot запам’ятовує налаштування та при зміні насадок автоматично виставляє потрібні значення температури та швидкості потоку повітря, збережені раніше для зручного та безперервного процесу укладання.
Інтелектуальне виявлення простою
Вбудований датчик визначає розміщення фена Pilot на плоскій поверхні, після чого пристрій автоматично зупиняє нагрівання та зменшує швидкість потоку повітря, знижуючи шум. Попередні значення відновлюються автоматично, коли фен знову піднімають.
Контроль температури за допомогою датчика NTC
Розумний датчик NTC регулює температуру повітряного потоку, забезпечуючи ефективне сушіння, захищаючи шкіру голови та зберігаючи природний блиск волосся.
Розгладжування волосся та надання блиску за допомогою іонізації
600 мільйонів негативно заряджених іонів роблю волосся м’яким і шовковистим, не допускаючи розпушування та неакуратної зачіски.
Шовковистість та блиск
Насадка створена спеціально для волосся, що розпушується. Завдяки їй кучеряве і неслухняне волосся стає не просто рівним, воно набуває шовковистості та гладкості. Спробуйте раз - і використовуйте завжди!
Гладкість та сяйво
Завдяки класичній насадці концентратор потік повітря швидко сушить волосся, розпрямляючи та розгладжуючи. Більше не потрібно використовувати додаткові прилади, щоб ваша зачіска була прямою, а волосся гладеньким.
Вірність стилю
У наборі також є вузький концентратор. Це спеціальна насадка, яка спрямовує потік повітря більш точно для ще бездоганнішого укладання. Тепер ваша зачіска буде ідеальною!
Пружні локони
Спеціально розроблена насадка робить кучері більш пружними під час сушіння, формуючи об’ємні та еластичні локони. Ідеальні кучері - легко!
Простота очищення та надійність
Знімний фільтр дозволяє легко очистити пристрій, запобігаючи засміченням і підтримуючи стабільний повітряний потік протягом тривалого терміну служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | фен, дифузор, насадка для укладання, концентратор, насадка для запобігання пушуванню волосся, шкіряна сумка для зберігання, короткий посібник користувача, посібник користувача |
| Дисплей | Немає |
| Інші насадки | насадка для укладання, насадка для запобігання пушенню волосся |
| Інше | захист від перегрівання |
| Нагрівальний елемент | кераміка |
| Професійний | Ні |
| Колір корпусу | Бронзовий |
- Ціна: 17 997 ₴










