
- В наявності
- Код: C79MGEA
Ноутбук HP 15-fc0265ua (C79MGEA) Blue
29 996 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP Laptop 15
Комп’ютери, створені з турботою про довкілля.
Ноутбуки HP об’єднують передові технології, потужну продуктивність і надійність, допомагаючи перетворити ваші завдання на досягнення.
Завжди на зв’язку – за вашими правилами
Забезпечте чіткий звук і якісне зображення завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із технологією шумозаглушення.
Продуктивність, що тримається весь день
Надійний процесор AMD, тривала автономна робота, просторе сховище та стабільне швидкісне підключення допоможуть вам залишатися ефективними без перерв.
Відповідальний вибір для майбутнього
Ноутбук має екологічно свідомий дизайн із використанням переробленого пластику, а також сертифікати EPEAT Gold та ENERGY STAR, що підтверджують його енергоефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 41 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 15 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 2,8 — 4,3 ГГц |
- Ціна: 29 996 ₴




