
- Немає в наявності
- Код: 147503
Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-D2000-01 2000VA
2 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний регулятор напруги EnerGenie 220 В 2000 ВА призначений для роботи з побутовими та промисловими електроприладами потужністю до 1200 Вт від мережі змінного струму 220 В/50 Гц.
Особливості:
Автоматичний регулятор напруги;
Металевий корпус із індикатором напруги;
Мікропроцесорне управління;
Технологія перемикання в нульовій точці змінної напруги;
Високоефективний тороїдальний трансформатор;
Повний захист: від підвищеної та зниженої напруги, перегріву, короткого замикання та перевантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергія |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перешкод | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц/60 Гц |
| Вихідна частота | 50 Гц/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В±8% |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Дисплей | Да |
| Для побутової техніки | Да |
| Для комп'ютерів | Немає |
| Для котлів | Немає |
| Захист від високовольтних імпульсів | Да |
| Захист від перегрівання | Є |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної напруги | Да |
| Захист від зниженої напруги | Да |
| Індикація | Да |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 8 |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 1200 |
| Потужність повна, ВА | 2000 |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90% |
| Помилка стабілізації | 10% |
| Запобіжник | Плавкий запобіжник |
| Розміри виробу, мм | 240 х 60 х 118 мм |
| Ручка для перенесення | Да |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип під'єднання стабілізатора | вилка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 999 ₴



