
- В наявності
- Код: 588182
Прилад для укладання волосся Babyliss C6688E
5 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss C6688E Style Secret Air - автоматична плойка з технологією Auto-Curl
Відкрийте для себе новий рівень укладання з BaByliss Style Secret Air. Інноваційна технологія Auto-Curl сама захоплює пасмо і закручує її на нагрівальний стрижень, створюючи ідеальні локони легко.
Створюйте довготривалі локони та хвилі
Поєднання керамічного нагрівального стрижня та м’якого потоку теплого повітря забезпечує рівномірне нагрівання волосся з усіх боків. Це дозволяє отримати стійкі результати з гладким сяючим фінішем.
Максимум можливостей для укладання
- 4 температурні та повітряні режими для індивідуального налаштування
- 4 варіанти таймінгу для різного ступеня фіксації
- 3 напрямки обертання для створення природних або симетричних локонів
- Функція Airflow Only - укладання тільки теплим повітрям для ніжного формування легких хвиль та природного об’єму з ефектом салонного брашингу
Переваги BaByliss Style Secret Air
- Автоматичне формування локонів – легкість та точність у кожному русі.
- Керамічне покриття стрижня для гладкого ковзання та захисту від пошкоджень
- Цифрове управління для простоти та зручності
Результат: локони, хвилі та природний рух волосся з ефектом салонного укладання.
BaByliss C6688E Style Secret Air - це автоматична плойка нового покоління, що поєднує технології автоматичної завивки і м’який догляд, даруючи вам тривалі зачіски кожен день навіть для найскладнішого типу волосся, що не піддається завивці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 265 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | Да |
| Діаметр | 22 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | Да |
| Затискач локона | немає |
| Наявність додаткових насадок | немає |
| Насадки у комплекті | Немає |
| Рукавичка/Термокилимок | термокилимок |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Робоча температура | 170-200 °C |
| Термоізольований наконечник | немає |
| Колір корпусу | Чорний із сірим |
- Ціна: 5 999 ₴










