
- Немає в наявності
- Код: 245957
Стабілізатор напруги Maxxter MX-AVR-S1000-01 1000VA
1 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний регулятор напруги, 1000 ВА
Металевий корпус з індикатором напруги
Мікропроцесорне управління
Технологія перемикання в нульовій точці змінної напруги
Високоефективний тороидальний трансформатор
Повний захист: від підвищеної і зниженої напруги, перегріву, короткого замикання і перевантаження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 140-270 В |
| Потужність номінальна, Вт | 600 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Розміри виробу, мм | 118 x 140 x 210 мм |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип під'єднання стабілізатора | вилка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 999 ₴



