
- В наявності
- Код: PB8X0046RS
Смартфон Motorola Moto G86 Power 12/256GB Spellbound (PB8X0046RS)
12 498 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий рівень потужності: Motorola G86 Power
Motorola G86 Power — це поєднання сучасного дизайну, потужних технічних характеристик і передових мультимедійних можливостей. Ця модель є новою, удосконаленою версією смартфона, що пропонує ще більшу автономність та продуктивність, роблячи користування пристроєм ще комфортнішим та ефективнішим. Завдяки стильному зовнішньому вигляду, витривалій батареї ємністю 6720 мА⋅год і камерам із високою роздільною здатністю цей смартфон стане ідеальним вибором для тих, хто прагне якості, продуктивності та виразності.
Смартфон обладнаний Android 15, що забезпечує швидку роботу програм та доступ до новітніх функцій. Унікальна система безпеки Moto Secure гарантує захист ваших даних і забезпечує спокій при кожному користуванні. Завдяки своєму дизайну Motorola G86 Power можна вважати надійним і стильним аксесуаром, який ідеально пасує як для бізнесу, так і для повсякденного життя.
Продуктивний і витривалий – смартфон для активного життя
Motorola G86 Power пропонує передові технічні параметри, що роблять його одним із найкращих у своєму сегменті. Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 здатен забезпечити неймовірну швидкодію навіть при найінтенсивнішому використанні. 12 ГБ оперативної пам’яті у комплекті з 256 ГБ внутрішньої пам'яті ідеально підходять для зберігання великої кількості даних, мультимедіа та програм.
Батарея ємністю 6720 мА⋅год підтримує швидке заряджання TurboPower 30 Вт, що дозволяє за лічені хвилини продовжити користування смартфоном ще на багато годин. Ви можете користуватися пристроєм упродовж цілого дня без переживань щодо заряду. Смартфон підтримує технології Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC і зручну роботу з двома SIM-картами, що робить його незамінним супутником активного користувача.
Дисплей, який зачаровує
Однією з ключових переваг Motorola G86 Power є його дисплей преміум-класу. 6.67-дюймовий pOLED-дисплей із роздільною здатністю Super HD (2712 х 1220 пікселів) справляє враження своїми надзвичайно чіткими та деталізованими кольорами. А завдяки підтримці технології HDR10+ зображення виглядає неймовірно реалістичним, що робить перегляд фільмів і відео на екрані смартфона справжнім задоволенням.
Адаптивна частота оновлення до 120 Гц забезпечує плавність перегляду, навіть у динамічних сценах відео чи іграх. Крім того, екран здатний відтворювати понад мільярд кольорів завдяки технології DCI-P3, що дарує неперевершений досвід користування. Захисне покриття Corning Gorilla Glass 7i забезпечує додаткову міцність і довговічність – більше жодних переживань щодо випадкових подряпин чи ударів.
Ваша історія у деталях
Motorola G86 Power оснастили надсучасною камерою з роздільною здатністю 50 Мп. Основна камера має оптичну стабілізацію, широкі можливості зйомки у поганих умовах освітлення завдяки діафрагмі f/1.88 та функції Macro Vision для захоплення найдрібніших деталей. Вона дозволяє створювати знімки професійного рівня, зберігаючи кожну деталь у кадрі. Фронтальна камера на 32 Мп – це ідеальний вибір для створення чітких і природних селфі. Завдяки оснащенню діафрагмою f/2.2 і додатковими функціями відеозйомки вона забезпечує бездоганну якість фотографій та відео, які хочеться одразу викладати в соціальні мережі. Motorola G86 Power – це ваш надійний помічник у створенні незабутніх моментів.
З серією смартфонів Motorola G86 Power кожен день стане більш яскравим, а кожна фотографія – неповторною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | P-OLED |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6720 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.21х74.74х8.65 мм |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IP69 |
| Колір | Темно-синій |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам' ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серія | Motorola Moto G86 Power |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесору | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
- Ціна: 12 498 ₴








