
- Немає в наявності
- Код: ST3500418AS_Refurbished
Накопитель HDD 3.5" SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 16MB (ST3500418AS)_Refurbished
960 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 27.5 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 8,5 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 8 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Удароміцність | немає даних |
| Час роботи на відмову | немає даних |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 300 Мб/с |
- Ціна: 960 ₴

