
- В наявності
- Код: 90NB17Y1-M000B0
Ноутбук Asus Vivobook 18 M1807GA-S8005 (90NB17Y1-M000B0) Quiet Blue
47 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ASUS Vivobook 18 – це ідеальний інструмент для вирішення будь-яких завдань. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen, швидкісним модулем Wi-Fi 6, оперативною пам’яттю DDR5 і накопичувачем SSD, він пропонує виняткову продуктивність і достатньо місця для зберігання всіх необхідних даних. Насолоджуйтеся підвищеною продуктивністю завдяки оновленій системі охолодження з підтримкою TDP процесора до 35 Вт. Удосконалена технологія теплових трубок і вентилятор більшої товщини сприяють покращенню потоку повітря, що забезпечує ефективне охолодження й стабільну роботу системи під високими навантаженнями.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 18 (M1807) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 18 (M1807) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 70 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 402.5х274.5х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 18" |
| Кардридер | відсутній |
| Колір | Темно-синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vivobook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 2,0 - 4,5 ГГц |
- Ціна: 47 999 ₴








