
- В наявності
- Код: CA0S3AT
Ноутбук HP 250R G10 (CA0S3AT) Silver
32 599 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP 250R G10
HP 250R — це тонкий і легкий 15,6-дюймовий ноутбук G10 з готовими до використання функціями корпоративного рівня. Його зручно брати з собою куди завгодно. Потужний процесор Intel, швидка оперативна пам'ять та місткий накопичувач забезпечують високу продуктивність для щоденних завдань.
Гнучке рішення для бізнесу
Сучасний HP 250R має все необхідне, щоб відповідати вимогам динамічної роботи та підвищувати ефективність щодня.
Перевірена надійність
Ноутбук протестовано за стандартом MIL-STD, що гарантує відповідність суворим вимогам HP до міцності та довговічності.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Захистіть дані та мінімізуйте ризики злому чи атак завдяки біометричній автентифікації з ESS.
Екологічність у кожній деталі
Для виготовлення HP 250R G10 використовується упаковка зі 100% перероблюваних екологічних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 41 Вт-год мА/год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привід | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 250 |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесору | 1,4 - 5,0 ГГц |
- Ціна: 32 599 ₴







