
- В наявності
- Код: 493279
Прилад для укладання волоcся First FA-5671
379 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка First Austria FA-5671 відмінно підійде тим, хто хоче створювати красиві локони не виходячи з дому. Пристрій має зручне механічне управління, завдяки якому встановлюються потрібні параметри роботи. Стайлер отримав сучасний дизайн, який відмінно поєднує в собі практичність і неперевершений стиль. Завдяки ергономічній формі модель прекрасно відчувається в руці, а мережевий кабель з можливістю обертання забезпечує повну свободу дій. Крім того, пристрій має міцний пластиковий корпус і спеціальну петлю для підвішування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | Немає |
| Діаметр | 19 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | немає |
| Затискач локона | Да |
| Наявність додаткових насадок | немає |
| Насадки у комплекті | Немає |
| Рукавичка/Термокилимок | Немає |
| Покриття нагрівального елемента | неіржавка сталь |
| Робоча температура | 200 °C |
| Функція автовимкнення | немає |
- Ціна: 379 ₴






