
- В наявності
- Код: MG6M4AF/A
Смартфон Apple iPhone 17 256GB Lavander (MG6M4AF/A)
46 794 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте новий iPhone 17. Розроблений з контурними краями, тоншими рамками та міцними матеріалами, такими як Ceramic Shield 2 спереду, він виглядає — і залишається — красивим. Ви можете бачити та робити більше всього, що вам подобається, на 6.3-дюймовому дисплеї Super Retina XDR.5 А насолоджуйтесь плавнішою прокруткою та більш захопливою грою завдяки ProMotion з адаптивною частотою оновлення до 120 Гц.
18-мегапіксельна фронтальна камера Center Stage. Вона повністю змінює кадр.
Нова фронтальна камера надає вам гнучкі способи кадрування фотографій і відео — і багато іншого. Торкніться, щоб розширити поле зору, і повертайте камеру з портретної на альбомну орієнтацію, не рухаючи iPhone. А коли до знімка приєднуються друзі, поле зору розширюється, тож ви можете побачити більше друзів на своїх селфі.
Усі задні камери 48 МП. Еволюція роздільної здатності.
iPhone 17 має основну камеру Fusion на 48 МП з телеоб’єктивом оптичної якості 2-кратного збільшення та надширококутну камеру Fusion на 48 МП з роздільною здатністю в 4 рази більшою, ніж у надширококутної камери iPhone 16. А тепер надширококутні фотографії за замовчуванням мають роздільну здатність 24 МП, що є ідеальним розміром файлу для високоякісного зберігання та обміну. Тож ви отримаєте приголомшливі знімки надвисокої роздільної здатності — зблизька чи здалеку, в приміщенні та на вулиці, за будь-яких умов — від яскравого до слабкого освітлення. А з обсягом пам’яті 256 ГБ він має вдвічі більше початкового обсягу пам’яті, ніж попередня модель. Тож ви можете знімати скільки душі завгодно — і навіть більше.
Впливовий гравець. Експерт з енергетики.
Чіп A19 забезпечує все, що ви робите на iPhone , включаючи функції Apple Intelligence, такі як Live Translation та Image Playground, а також ProMotion для гри в просунуті ігри AAA. А завдяки автономної роботи ви можете цілий день працювати, дивитися відео та мандрувати без жодних турбот. Якщо вам потрібна швидка підзарядка, лише 10 хвилин зарядки забезпечать вам до 8 годин відтворення відео з потужним адаптером.
Усе необхідне. Все на iPhone.
Найновіші моделі iPhone мають безліч переваг. Корисні функції Apple Intelligence, такі як візуальний інтелект та інструменти для письма, спрощують ваше повсякденне життя. Швидке та безпечне з’єднання завдяки Wi-Fi 7, Bluetooth 6, підключенню 5G та eSIM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 177 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Процесор | Apple A19 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність акумулятора | 3692 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Попередньо встановлена ОС | Apple iOS |
| Габарити (ВхШхГ) | 149.6x71.5x8 мм |
| Діагональ екрана | 6.3" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Колір | Лавандовий |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам' ять | 8Гб |
| Основна камера | 48+48 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2622х1206 |
| Серія | Apple iPhone 17 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | двотоновий |
| Стан | - |
| Тип матриці | Super Retina XDR |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 18 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесору | 2 x 4.26 ГГц + 4 x 2.6 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
- Ціна: 46 794 ₴










