
- В наявності
- Код: PALADIN EX300S
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX300S
799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопродуктивні теплові труби
Три надзвичайно тонко збалансовані 6-мм теплові труби Paladin EX300S допомагають перевершити межу продуктивності звичайного кулера.
Поліпшений теплопровідник швидше відводить тепло від процесора.
Збільшуйте ефективність охолодження з потужними вентиляторами PWM, зменшуючи швидкість роботи при маленьких навантаженнях і збільшуючи її під час високого навантаження.
Модернізовані металеві монтажні комплекти підтримують найпопулярніші платформи Intel/AMD.
Теплопровідність термопасти, що входить у комплект: 12.8 Вт/(м-К).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вага | немає даних г |
| Висота системи охолодження | 175 мм |
| Габарити (мм) | 175 х 130 х 75 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 125 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 28.6 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Повітряний потік | 73.6 CFM |
| Підсвічування | RGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
- Ціна: 799 ₴






