
- В наявності
- Код: 604645
Прилад для укладання волосся Babyliss Pro (BAB2480E)
2 439 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss PRO Conical Wang – це серія високопродуктивних конусних плойок для завивки волосся, основна ідея якої полягає у збільшенні швидкості роботи з приладом, отримуючи чудові результати, яким можуть довіряти професіонали. У новій серії застосовується надійна електроніка та покриття, а також сучасний дизайн, який вже застосовується у моделях Stilista, Falco та фенах серії HQ.
Плойка BaBylissRPO BAB2480E оснащена подовженим робочим стволом завдовжки 160 мм та діаметром 13-19 мм. Довгий стовбур дозволить з легкістю працювати навіть з найдовшим волоссям - місця цілком вистачить щоб накрутити на плойку пристойне пасмо волосся. Конусна форма робочого стовбура дозволить створювати кучері різного діаметру та моделювати зачіску як завгодно. Покриття робочого ствола зроблено чорним оксидуванням. Дуже міцне покриття, яке по суті є частиною матеріалу робочого стовбура, має гарне ковзання, високу міцність і довговічність. Його застосування сприяє рівномірному та швидкому розподілу температури по всій поверхні робочого стовбура. Наконечник робочого стовбура термоізольований - залишатиметься холодним протягом усієї роботи та полегшить її.
Модель BAB2480E оснащена електронною системою керування на 5 режимів нагріву. Така кількість режимів полегшить роботу і зробить її сумісною практично з будь-яким типом волосся. Завдяки системі миттєвого розігріву та ефективного відновлення температури нагріву, прилад забезпечить якісну та надійну завивку волосся. Наявність функції автоматичного блокування кнопок зміни температури нагріву – це зроблено, щоб ви не могли випадково змінити температуру нагріву. Для кожного режиму нагрівання на ручці розміщено окремий LED індикатор білого кольору.
Дизайн моделі дуже стильний та лаконічний. Глянцева ручка з лаковим покриттям виглядає преміально та презентабельно. Прилад також оснащений функцією автоматичного вимкнення через 20 хвилин для додаткової безпеки. Модель не боїться падінь та щоденної роботи. Серія Conical Wand включає 2 моделі з діаметром 13-19 мм для створення щільних невеликих кучериків і 19-32 мм для створення природних і м`яких кучерів. Разом ці плойки надають стилістам повний контроль над формою, рухом та укладанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | Немає |
| Діаметр | 13 – 19 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | Да |
| Затискач локона | немає |
| Наявність додаткових насадок | немає |
| Насадки у комплекті | Немає |
| Рукавичка/Термокилимок | рукавичка + термокилимок |
| Робоча температура | 140-200 °C |
- Ціна: 2 439 ₴




