
- В наявності
- Код: 604678
Прилад для укладання волосся Babyliss Pro (BAB2495E)
3 059 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss PRO Curling Tong – це серія високопродуктивних плівок для завивки волосся, основна ідея якої полягає у збільшенні швидкості роботи з приладом та отримуючи чудові результати, яким можуть довіряти професіонали. У новій серії застосовується надійна електроніка, нові затискачі для волосся та сучасний дизайн, який вже застосовується у моделях Stilista, Falco та фенах серії HQ.
Дана плойка BaBylissRPO, яка входить у серію Curling Tong, оснащена подовженим робочим стволом довжиною 160 мм. Довгий стовбур дозволить з легкістю працювати навіть з найдовшим волоссям - місця цілком вистачить щоб накрутити на плойку пристойне пасмо волосся. Покриття робочого ствола зроблено чорним оксидуванням. Дуже міцне покриття, яке по суті є частиною матеріалу робочого стовбура, має гарне ковзання, високу міцність і довговічність. Його застосування сприяє рівномірному та швидкому розподілу температури по всій поверхні робочого стовбура.
Окремо варто виділити новий затискач з його спеціальною конструкцією важеля, яка знижує навантаження на руку під час роботи, а також забезпечує хороше ковзання волосся. Затискач забезпечує плавне здавлювання та відпускання волосся, а його покриття зроблено з кераміки. Наконечник робочого стовбура термоізольований - залишатиметься холодним протягом усієї роботи та полегшить її.
Модель оснащена електронною системою керування на 5 режимів нагріву. Така кількість режимів полегшить роботу і зробить її сумісною практично з будь-яким типом волосся. Завдяки системі миттєвого розігріву та ефективного відновлення температури нагріву, прилад забезпечить якісну та надійну завивку волосся. Наявність функції автоматичного блокування кнопок зміни температури нагріву – це зроблено, щоб ви не могли випадково змінити температуру нагріву. Для кожного режиму нагрівання на ручці розміщено окремий LED індикатор білого кольору.
Дизайн моделі дуже стильний та лаконічний. Глянцева ручка з лаковим покриттям виглядає преміально та презентабельно. Прилад також оснащений функцією автоматичного вимкнення через 20 хвилин для додаткової безпеки. Модель не боїться падінь та щоденної роботи. Серія Curling Tong включає 6 моделей різного діаметра від 13 до 38 мм – вибирайте свою модель і створюйте креативні образи щодня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | Немає |
| Діаметр | 38 мм |
| Дисплей/ Індикація температури | Да |
| Затискач локона | Да |
| Наявність додаткових насадок | немає |
| Насадки у комплекті | Немає |
| Рукавичка/Термокилимок | рукавичка + термокилимок |
| Робоча температура | 140-200 °C |
- Ціна: 3 059 ₴




