
- В наявності
- Код: 0F14690_Ref
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Hitachi (HGST) Ultrastar 7K4000 7200rpm 64MB (HUS724020ALA640/0F14690) Refurbished
4 233 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Інтерфейс | SATA (SATA/150) |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | немає даних г |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 102 х 26 х 147 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | немає даних дБ |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Ultrastar 7K4000 |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 11.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Удароміцність | немає даних |
| Час роботи на відмову | 2000 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | немає даних |
- Ціна: 4 233 ₴

