
- В наявності
- Код: ST1000NM0033
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate Constellation ES 7200rpm 128MB (ST1000NM0033)
4 544 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3,5-дюймовий жорсткий диск Enterprise Capacity компанії Seagate надає велику ємність без шкоди для продуктивності та забезпечує надійний доступ до масивів неструктурованих даних.
Продуктивність на 25% вища порівняно з пропозиціями конкурентів, що сприяє виконанню угод про рівень обслуговування
Скорочує сукупну вартість володіння завдяки великій ємності, необхідної для роботи з обсягами даних, що постійно зростають.
Розроблено на надійній, перевіреній на практиці платформі восьмого покоління та оптимізовано для середовищ зберігання, що функціонують цілодобово та без вихідних.
Забезпечує надійне зберігання великих масивів даних завдяки технології самошифрування (SED), яка користується заслуженою довірою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | немає даних дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Constellation ES |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 8.1 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Удароміцність | немає даних |
| Час роботи на відмову | немає даних |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 175 Мб/с |
- Ціна: 4 544 ₴

