
- В наявності
- Код: 588300
Корпус DeepCool CL6600 White (R-CL6600-WHNNA0-G)
11 498 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeepCool CL6600 — це преміальний корпус з передвстановленою системою рідинного охолодження. CL6600 переосмислює дизайн корпусів для ери рідинного охолодження. Фізично розділяючи теплові зони та шляхи потоку повітря, він запобігає накопиченню тепла та перехресним перешкодам, яких не можна уникнути у звичайних компонуваннях. Він також оснащений вдосконаленим 360-міліметровим рідинним охолодженням та двома ARGB-вентиляторами, що забезпечує високу продуктивність та створює яскравий інтер’єр.
CL6600 забезпечує охолодження завдяки модульній роздільно-камерній компоновці. Радіатор розміщено в окремій зоні, створюючи окремі шляхи потоку повітря для компонентів, що генерують тепло, та дозволяючи всій системі працювати найкращим чином.
Піднята верхня камера переосмислює загальний силует, зберігаючи порядок у просторі. Вертикальні решітчасті планки спереду забезпечують природну вентиляцію та створюють візуальний ритм, а справжнє дерево додає органічного вигляду чистій, сучасній естетиці.
Попередньо встановлений 360-мм рідинний кулер ARGB. Удосконалений насос з регульованою швидкістю від 2500 до 3400 об/хв, що поєднує високу ефективність та тиху роботу. Потрійні високопродуктивні вентилятори FDB на радіаторі забезпечують стабільний та надійний повітряний потік. Конструкція DeepCool з короткими трубками забезпечує акуратний та візуально відкритий вигляд основної камери.
Два вентилятори зі зворотними лопатями FL12R SE ARGB розташовані внизу, щоб втягувати свіже повітря, не заважаючи вашій системі.
CL6600 забезпечує достатньо місця для високоякісних збірок, дозволяючи встановити відеокарти довжиною до 388 мм, високі повітряні кулери до 175 мм та стандартні блоки живлення ATX до 160 мм. Підтримка материнських плат із зворотним підключенням та семи слотів розширення спрощують майбутнє оновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Особливості | Вбудовані вентилятори, Бокове вікно, Без блоку живлення, Фільтр пилу |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Способи установки | Горизонтальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.82 кг |
| Висота | 534 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Можливість встановлення СВО на бічній панелі | Немає |
| Можливість встановлення СВО на верхній панелі | 120 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| Можливість встановлення СВО на задній панелі | 120 мм |
| Можливість встановлення СВО на нижній панелі | Немає |
| Можливість встановлення СВО на передній панелі | Немає |
| Кардридер | Немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна висота кулера CPU | 175 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 388 мм |
| Місце під вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Місце під вентилятори на верхній панелі | 3 х 120 мм/2 х 140 мм |
| Місце під вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм/1 х 140 мм |
| Місце під вентилятори на нижній панелі | 2 х 120 мм |
| Місце під вентилятори на передній панелі | 2 х 140 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Сітка (Mesh) | Немає |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Немає |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
- Ціна: 11 498 ₴










