
- В наявності
- Код: 2ELPECO3780FIX
Кронштейн 2E Etvinerra 2ELPECO3780FIX (VESA600х400)
354 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне фіксоване кріплення для телевізорів з діагоналлю 37–80", сумісне з VESA до 600х400 мм. Виготовлено з пластику і металу товщиною 1,4 мм з дрібнозернистим чорним порошковим покриттям. Витримує навантаження до 45 кг. Завдяки компактному профілю (20 мм) та знімній панелі забезпечує зручний монтаж на суцільну стіну або стійки з кроком 406/450/600 мм. У комплекті є базові аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | фіксований |
| Відстань від стіни | - |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 80" |
| Стандарти VESA | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600х400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
- Ціна: 354 ₴





