
- В наявності
- Код: 150645
Жорсткий диск HDD 2.5" SATA 320GB WD 5400rpm 8MB (WD3200BVVT) Refurbished
272 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished – відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 100 х 70 x 7 мм |
| Споживана потужність у режимі записування/читання | до 1.7 Вт |
- Ціна: 272 ₴

